0 536 926 11 50
0 544 892 11 50

Şanlıurfa Narin Halı Yıkama Firması olarak, her zaman kaliteli halı yıkama firmaları arasında ön plana çıkmayı hedefliyoruz. Halı Yıkama Şirketleri arasında kendine önemli bir yer edinen Narin Halı Yıkama, Şanlıurfa halı yıkama fabrikaları skalasında her zaman en üst kalite standartlarını hedeflemektedir.

Günümüzde bir çok kişi veya kişiler halı yıkama işine girmişlerdir. Halı yıkama işi artık ele, ayağa düşmüş bir iş haline gelmiştir. Artık insanlar halı yıkama firması değil, güzel halı yıkama firması aramaktadır. Narin Halı Yıkama sizlere her şeyin fırsatını ve kolaylığını sunmaktadır.Her şeyden önce bu hayatta en önemlisi hijyen ve sağlıktır. Engin Halı Yıkama sizlere hijyen ve sağlık kalitesini vermekten gurur duymaktadır.

Narin Halı Yıkama dört mevsim boyunca sizlere hizmet vermektedir. Halı yıkamak ve halı temizlemek kesinlikle deneyim ve kaliteli hizmette yatmaktadır. Yıllardır bu sektörde ki varlığımızı sürdürüyoruz ve Sizlerle devam edeceğiz.Hanımlar için halı yıkamanın önemi gerçekten çok büyüktür. Günümüzde bir çok bayan halen evinin balkonlarında veya banyolarında dizleri üzerinde halı yıkamaktadırlar. Bu sistem kesinlikle bayanlarımızın sağlığını büyük şekilde tehdit etmektedir. Halı yıkama sonucu bayanların dizlerinde ve bellerinde büyük oranda sağlık problemleri yaşamaktadırlar. Halı yıkama sistemi kesinlikle bayanlar için yapılmış bir sistemdir.

Bayanları bu kötü durumdan kurtarmak için buradayız. Narin Halı Yıkama sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir.

Birçok bayanın sorduğu sorular arasında halı nasıl yıkanır? Halılarınız hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş ve birçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etapta halılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadan alınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz. Son olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızı sıkarak kurutuyoruz. Kurutma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı size teslim ediyoruz.

Urfada Halı yıkama denince , Narin Halı Yıkama akla gelecektir. Hedefimiz kaliteli ve üst teknoloji halı yıkama makinaları kullanarak, en kaliteli ve sorunsuz halı ve halıflex yıkama işlemlerini geçekleştirerek, siz değerli müşterilerimize, yüksek kalite standartlarında, hizmet sunmaktadır.