0 536 926 11 50
0 544 892 11 50

Duvardan duvara halı temizliğinde en iyi sonucu elde edebilmek için halı yeniyken gerektiği şekillerde uygulamalar yapılması gerekmektedir. Koruyucu tabaka uygulaması, uygun aralıklarla süpürme, toz ekstrasyonu yöntemiyle ara temizlik bunlardan bazılarıdır. 

 Dikine tüylü halılar yeniyken hav verir. Bunu önlemeniz için bir süre temiz el süpürgesiyle değişik yönlerden süpürülmesi gerekmektedir. 

 Su basması durumunda halı yerindeyken su çekilmeli ve hemen yıkanmalıdır. Eğer halı hava alamayacağı bir zemin üzerindeyse belli noktalarından bir destek ile kaldırılarak hava alması sağlanmalıdır. Kullanım koşullarına göre en az yıllda bir defa profesyonel halı yıkama firmasına temizletin.

Şanlıurfa Narin Halı Yıkama Firması olarak, her zaman kaliteli halı yıkama firmaları arasında ön plana çıkmayı hedefliyoruz. Halı Yıkama Şirketleri arasında kendine önemli bir yer edinen Narin Halı Yıkama, Şanlıurfa halı yıkama fabrikaları skalasında her zaman en üst kalite standartlarını hedeflemektedir.

Urfada Halı yıkama denince , Narin Halı Yıkama akla gelecektir. Hedefimiz kaliteli ve üst teknoloji halı yıkama makinaları kullanarak, en kaliteli ve sorunsuz halı ve halıflex yıkama işlemlerini geçekleştirerek, siz değerli müşterilerimize, yüksek kalite standartlarında, hizmet sunmaktadır.