Halılarımız kaç günde teslim ediliyor?

Halılarınız üç günde teslim edilir.

Halılarımızı vereceğimiz yıkama tesisinin güvenli olup olmadığını nereden anlarım?

Öncelikle soru çok güzel ve her bilinçli tüketicinin sorması gereken bir sorudur. Tüm tüketiciler böyle olsa sorun kalmayacak efendim. Telefonla görüştüğünüz firmadan gayri sıhhi ruhsat numarasını ve hangi belediyeden aldığını varsa ISO yada TSE belge numaralarını alıp bu numaralarla internet üzerinden yada telefonla belediyeden ve TSE den anında sorgu yapabilirsiniz. Eğer bilgiler gerçekse işletme güvenlidir ve halılarınızı üzmeden harap etmeden size getireceklerdir.

Halımı geçen yıl yıkattım, ama el halısı olduğundan özellikle kırmızı ve koyu boyalı yerlerde bariz akmalar olmuş ama yıkayan firma suçunu kabul etmiyor geldiğinde öyleydi diye başlarından savıyorlar ne yapmalıyım?

Bu tür akmalar el halılarında çok ça yaşanan sıkıntılardır. Fakat sözde halı yıkama firmasının acemi olduğu bariz belli, çünkü her yıkamacının yapamayacağı bilen ve tecrübelilerin yapabileceği bir kimyasal işlem var. Bu işlemle halılarınız ilk günkü gibi olacaktır. Bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Eğer çözüm bulamazsanız bize bildirin, bir kereye mahsus renk veren halılarınızı sadece yıkama ücretine eski haline getirebiliriz.